Mitsubishi Heavy Industries Yetkili Bayisi

Klima Alırken Nelere Dikkat Edeceğiz ?

klimalar konforumuzun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Lüks olmaktan çıktı. Artık klimasız bir hayatı düşünmek bile istemiyoruz. Üstelik klimalar özellikle geçiş mevsimlerinde, ya da nispeten yumuşak iklimli bölgelerde hem ısıtma hem de soğutma yapabilme özelliklerinden dolayı artık evlerimizin olmazsa olmazı.

VİRÜSLERDEN KORUNMAK İÇİN EVİNİZİN HAVASINA DİKKAT EDİN!

Kış aylarında soğuk havalar nedeniyle havalandırmasını ihmal ettiğimiz mekanlar, hastalık ve virüslerin yayılması için son derece elverişli bir ortam sunuyor. Evde kaldığımız şu günlerde havalandırmayı ihmal etmek yine virüsler başta olmak üzere çeşitli alerjik hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Uzmanlar evlerin en az 2 saatte bir defa cam açılarak, 15 dakika havalandırılmasını öneriyor.

Multi Split Sistem Nedir Nasıl Çalışır?

Multi split klimalar çoklu split anlamına gelmektedir. Mono split klima ve multi split klima olarak ayrılan klimaların mono olanları tek dış üniteyle birlikte tek iç üniteye sahip klimalardır

VRF Nedir? VRF Sistemi Nasıl Çalışır?

Özellikle konut ve ticari alanlarda enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ve mekana uygun fonksiyonel çözümler sunan VRF nedir ve nasıl çalışır bir bakalım…

Split Klima Nedir

Split klimalar; bağımsız üniteleri ve kullandıkları çevre dostu gazlarla çok verimli yeni nesil klimalardır. Ekonomik ve pratik kullanımı sebebiyle kullanımı çok yaygındır.

Türk iklimlendirme sektörü, ihracatta rekor yılına giriyor

Pandemi, iklimlendirme sektörünün önemini ortaya çıkardı. Kapalı ortamlarda temiz havanın önem kazanmasıyla HVAC yani endüstriyel iklimlendirme cihazlarına olan talebi hızla artırdı.

HASTANELERDE KLİMA SİSTEMLERİ NEDEN ÖNEMLİ?

Başta hastaneler olmak üzere, tüm sağlık kuruluşlarında klimalar hayati önem taşıyor